Jdi na obsah Jdi na menu
 


Thylane od A až do Z

22. 9. 2012

Ahoj všichni :)) Víte kdo je Thylane?  Mnozí už to ví ;)) Ale možná právě ty to nevíš a tak se s ní pojďme seznámit co říkáte..%))


Začalo to 5.4.2001 kdy malá Thylane přišla na svět ;)) Všechno pro ni bylo nové stejně jako pro nás všechny.. Dnes už je zběhlá a má toho hodně za sebou :)

Teď jí je 11 let. Má mladšího bratra Ayrtona Blondeau kterému je nyní 5 let :) Bydlí spolu s rodiči v jednom z Francouzských měst Aix-an-Provence. Přátelé, a také rodina pro ní mají přezdívku ThyThy.. Thylane má nejradši modrou a černou barvu a proto je motiv této stránky modrý..;))

ThyThy  studovala 4 jazyky: Španělštinu,Angličtinu,Italštinu a její rodnou Francouzštinu..:) 

Zvláštní znamení: 3 pihy pod pusou na pravé straně všechny za sebou 

Také hraje na elektrickou Kytaru (později tu budou fotky z koncertu)

Thylane, nabídli spoustu rolí v několika filmech a reklamách, ale všechny odmítla. 

ThyThy se zabívá závodně baletem a gymnastikou... 

Má ráda jízdu na skateboardu. Posledně se učila bruslit a surfovat.Nejspíš i se s vím kamarádem Antoine Gres.. 

(Příště tu bude životopis její matky Veroniky)

 

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

_____________________________________________________________________
Véronika Loubry 

Thylane by se nenarodilo nebýt její matky Véroniky...

Véronika se narodila 22.6.1968 takže teď jí je 44 let..:) Její manžel se jmenuje Patrick Blondeau. (Když byla Thylane malinká, hodně o její rodině psali v bulváru) Má malého syna Ayrtona Blondeau. Pracuje jako moderátorka,fotografka,módní návrhářka a také někdy prodává v obchodě s oblečením Baby version Rock. Na facebooku má svojí stránku, kde přidává nové fotky (vlastní) Thylane a její rodinu chce chránit. Proto Thylane nenajdete na facebooku. Vlastně jich můžete najít 1000,ale ani jedna není skutečná všichni jsou podvodníci,a nejen na facebooku ,ale i na twitteru,tumblru.. Jednou jsem zkoušela Véronice napsat o Thylane facebook řekla mi " Thylane má utajený účet kde je skupina přátel,známích. Přátelé musí poslat ID a my to ověříme na policii" Poslala jsem ID,ale zjistila jsem,že cizí lidi si nepřidává. Možná tomu nebudete věřit ,ale je to tak. Pokud si chcete pohlédnout fotografii na facebooku tady je stránka: http://www.facebook.com/veronikaloubryphotographie

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 36794
Měsíc: 212
Den: 3